Kilka słów o platformach z filmami online

Internet daje nam całe mnóstwo możliwości. To właśnie w internecie szukamy pracy, rozmawiamy ze znajomymi, wynajdujemy najznakomitsze przepisy kulinarne i… oglądamy filmy. Kto powiedział, że żeby obejrzeć dobry film to trzeba iść do kina?

Nie jest powiedziane, że tylko stare filmy możemy oglądać w internecie, a te nowe będą tylko możliwe do obejrzenia w sali kinowej. Również najświeższe premiery dostępne są online pod warunkiem, że wiemy jak ich szukać.

Jak szukać?
Przede wszystkim najlepszym sposobem na posiadanie stałego dostępu do dobrej jakości filmów jest subskrypcja. Płacąc niewielką opłatę miesięczną możemy uzyskać dostęp do tysięcy filmów i seriali online. I wtedy to już bułka z masłem – do wyboru do koloru. Na takich stronach mamy odpowiednie filtry i sortowanie – według oceny, roku wydania, gatunku, czy też popularności. Twórcy takich stron dają możliwość oceny użytkownikom, którzy dany tytuł obejrzeli. Dzięki temu wiemy, czy dana produkcja jest warta obejrzenia, czy też niekoniecznie.

Kilka słów o subskrypcji
Stron, na których możemy oglądać filmy online jest naprawę wiele, a więc możemy wybrać taką, która będzie nam odpowiadać najbardziej. Jedni szukają takich, które są bezpłatne. Innym zależy na pierwszorzędnej jakości filmów. Naszym zdaniem natomiast, warto rejestrować się na takich, które przede wszystkim są bezpieczne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Co oznaczać będzie, że strona jest bezpieczna? Przede wszystkim ma rozszerzenie „ssl” – potwierdzenie bezpieczeństwa. Kolejną kwestią jest regulamin. Warto go przeczytać, żeby mieć świadomość na co się godzimy. Jak zauważyliśmy zapewne, część stron odsyła na inne strony w celu obejrzenia filmu tudzież serialu. Niekoniecznie jest to niebezpieczne ale może takie być. Warto więc zwracać na to uwagę i wybrać taką platformę, z której bezpośrednio będziemy mogli odtwarzać filmy.

Opłaty
Pobieranie opłat przed usługodawcę odbywa się w przeróżny sposób. Możemy zapłacić SMS-em, tradycyjnym przelewem, lub też podając dane karty kredytowej. Ten ostatni sposób nie do końca będzie tym preferowanym, gdyż zdarza się, że później odnawianie subskrypcji następuje automatycznie. Oznacza to tyle, że pieniądze z naszej karty kredytowej pobieranie są co określony czas – co oczywiście ma stosowny zapis w regulaminie. Jeśli chcemy wypróbować subskrypcję i opłacić pierwszy miesiąc to warto wybrać inną formę płatności, która uchroni nas przed możliwymi problemami.

Stron z dostępem do filmów online mamy w sieci naprawdę wiele. Zwracajmy jednak uwagę na wcześniej poruszone kwestie – opłaty i przede wszystkim bezpieczeństwo. Poza tym subskrypcja takiej strony to czysta radość! Jest to niezwykle praktyczne posiadać dostęp do strony, gdzie przez 24h możemy obejrzeć nasz ulubiony serial czy też film, który nie tak dawno miał swoją premierę. Wbrew powszechnej opinii mówiącej, że filmy najlepiej jest oglądać w sali kinowej – w domowym zaciszu również możemy stworzyć fantastyczne warunki i to o wiele tańszym kosztem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *