Jak uwieść kobietę

Czy istnieje jakaś tajemna sztuczka, która podziałałby na każdą kobietę? Nie, ponieważ panie są różne. Szukając jednak podobieństw, czegoś co łączy większość z nich, należałoby zwrócić uwagę na pragnienie bycia uwodzoną. Jeżeli mężczyzna chce zdobyć serce kobiety, a przynajmniej przekonać ją do wspólnej nocy, musi się wysilić.

Pokazać swoje atuty, ale również udowodnić swojej potencjalnej partnerce, że jest dla niego ważna, że dostrzega ją. Szans nie mają natomiast ci, według których poniżanie i wyśmiewanie jest drogą do sukcesu z płcią przeciwną.

W szkole uwodzenia

Niektórzy panowie są tak zdesperowani brakiem partnerki, że decydują się nawet na uczestnictwo w specjalnych zajęciach. Tam uwodzenie kobiet to temat numer jeden. Poza teoretycznymi pogadankami i wskazówkami, uczestnicy mogą także liczyć na nieco praktyki. Wspólnie z prowadzącym wybierają się przykładowo do centrum handlowego lub parku, gdzie pod okiem doświadczonego uwodziciela mają za zadanie nawiązać kontakt z nieznajomymi kobietami. Takie praktyczne zajęcia są ważne, ponieważ zmuszają kandydatów na uwodzicieli do zmierzenia się ze swoimi lękami. Muszą oni wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego. To bardzo cenne doświadczenie, które prawdopodobnie nie zaszkodzi. Pomoże natomiast przełamać swoje obawy w stosunku do płci przeciwnej.

Na własną rękę

Takie zajęcia nie są jednak konieczne, aby zacząć skutecznie uwodzić kobiety. Nawet jeżeli uwodzenia nie ma się we krwi, to można się go nauczyć. Przede wszystkim jednak należy zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze uwierzyć w siebie i popracować nad poczuciem własnej wartości. Bez tego ani rusz, ponieważ kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn. Nie zapatrzonych w siebie egoistów, ale panów mających własne zdanie i potrafiących bronić swoich racji. Drugim zadaniem jest praca nad własnymi atutami. Pomaga to poprawić samoocenę, a dodatkowo polepsza samopoczucie. Atutem może, ale nie musi być wygląd. Ten ostatni na pewno powinien być schludny i pasujący do osobowości. Generalnie jednak uwodzą panowie o różnych gustach odzieżowych. Atutem bywają także oryginalne umiejętności czy zdolności.

Każdy ma jakiś talent, którym może wyróżniać się z tłumu. Wystarczy się zastanowić, a następnie popracować nad rozwojem tej części swojego życia. Przy okazji zyska się ciekawy temat do rozmowy z nieznajomymi. Jeżeli talentów jako takich brak, zawsze można rozwinąć jakąś pasję. Już samo czytanie książek jest obecnie czymś interesującym, ponieważ coraz mniej osób w ogóle po książki sięga. Można też zatrudnić się jako wolontariusz i spróbować pomóc potrzebującym. Kobiety kochają mężczyzn, którzy nie są egoistyczni.

Bez względu na to, ile ma się lat i jakie doświadczenie w kontaktach z kobietami, uwodzenia można się nauczyć. Niektórzy uważają, że po prostu trzeba próbować aż do skutku. A każdą porażkę przekuwać w cenną lekcję. Trudno odmówić racji takiemu stanowisku, choć zdarzają się również sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu ciągnie do siebie. Bez uwodzicielskich sztuczek czy wieloetapowego planu na podryw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *